slither.io

1.5.0

3.7

9

En büyük kurt kim olucak?

3.8M

Bu uygulamayı oyla

slither.io her oyuncunun, yoluna çıkan renkli topları yemeye çalışırken büyük bir kurdu kontrol etmek zorunda olduğu çevrim içi bir oyundur. Mümkün olduğunca çok top yemek kolay bir görev değildir, çünkü yiyebildiğiniz kadar çok renkli topu yeme yarışında diğer kurtlara karşı olursunuz.

slither.io oyununun kurgusu ve konsepti Agar.io oyununa ve aynı türdeki diğer isimlere çok benzer, fakat bir tane temel farklılık mevcuttur. slither.io oyununda düşmanınızın boyutuna ya da sizinkine bakmaksızın düşmanı yenmek için şansınız her daim vardır. Yapmanız gereken tek şey kendi kurdunuzun bedeniyle diğer kurda kafa atmak.

Bir kurt yenildiğinde, geri kalan kurtlar daha büyük olmak için onu yiyebilecekler. Bu yüzden bir başkasının onları yemesini beklerken daha büyük kurtları takip etmek iyi bir stratejidir, böylece o büyük kurdu da yiyebilir ve daha da çok büyüyebilirsiniz. Tıpkı bir akbaba gibi!

slither.io bazı teknik hatalarıyla birlikte oldukça eğlenceli konsepti olan bir oyundur. Oyunun bir müziği olmadığı için aslında sessizdir. Ve sistem kontrolleri olabileceği kadar iyi değildir.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X